Windows 8.1 ağustos ayında yayınlanabilir.

paul-win-8.1Windows 8’in yeni sürümü hakkındaki iddialar sürüyor. Bu ayın sonunda önizlemesi yayınlanacak Windows 8.1’in final sürümünün Ağustos başında geleceği iddia ediliyor.

Microsoft, Windows 8.1’în önizleme sürümünü 26 Haziran tarihinde başlayacak BUILD 2013 geliştiriciler konferansının ilk gününde yayınlayacak.
Daha önce final sürümünün yılın sonlarına doğru geleceği iddia edilen Windows 8.1 için yeni iddia gündeme geldi. Microsoft’a yakın bir gazeteci Paul Thurrot, attığı bir tweet ile işletim sisteminin yeni sürümünün 1 Ağustos günü yayınlanabileceğini ima etti. “Windows 8.1 hangi tarihte yayınlanacak? 8/1” yazan Thurrot, sürüm adının yayınlanma tarihi olabileceğini iddia ediyor.

takipçisi ise Thurrot’un Tweet’ine verdiği yanıtta, “büyük bir şirketinden” bilgi aldığını aldığı ve Windows 8.1’in 14 Ekim’de yayınlanacağını belirtti. Paul Thurrot ise kendi kaynağının konuya daha yakın olduğunu savundu. Windows Phone 8.1’in ise bu yılın sonunda ya da 2014 başında geleceği iddiasını da ekledi.

 

kaynak:Shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.