Lockerz Çılgınlığı – Bedava iPhone – PS3 – Notebook vs

Önemli Uyarı:
Arkadaşlar, konunun devam eden sayfalarında bazı arkadaşların mail adresini yazarak davetiye istemeleri üzerine belirtmek istedim.
Güvenliğiniz ve mail adreslerinizin spam listelerine düşmemesi için LÜTFEN MAİL ADRESLERİNİZİ KONUYA YAZMAYIN!

Davetiye almak isteyenler alttaki adreslerden başvuruda bulunabilirler.Davetiyeleriniz kısa süre içerisinde mail adresinize gönderilmektedir. ( Not : Davetiyelerin mail adresinize gelmesi biraz zaman alabilmektedir, biraz sabırlı olun )
www.lockerzturkiye.com – Türkiye Destek ve Bilgi Sitesi

Tüm dünyayı Lockerz çılgınlığı sarmış durumda.Herkes sisteme üye olabilmek için davetiye peşinte koşmakta.

Peki nedir bu Lockerz?

Lockerz.com günlük anket sitesidir. Hergün yayınlanan sorulara cevap vererek puan kazanabilirsiniz hatta sadece siteye günlük giriş yaparak bile puan kazanıyorsunuz. Kazanacağınız ürünlerin yelpazesi epey geniş düşük ücretli ürünlerden tutun, elektronik eşyalara kadar çok ürün bulabilirsiniz. Kısacası aradığınız her ürün bu sitede.

Peki ne yapmanız gereki ? Yapmamız gereken PTZ denen puanlardan kazanmanız gerek. Bu puanları kullanarak, hediye listesinden istediğinizi ile size ulaştırıyorlar. Bütün anahtar PTZ seviyesini arttırmaktan geçiyor kısaca.

Lockerz.com 2009 yılı içerisinde açıldı fakat, ilk açıldığı zaman sadece ABD’ne yollanıyordu. Şu an tüm ülkelere kargo yollanmakta.

Kısaca ürünlere ve bu ürünler için toplamanız gereken puanlara bakacak olursak;

Apple iPod Touch 32 GB = 600 PTZ

Apple iPod Touch 8 GB = 325 PTZ

3 120 GB = 650 PTZ

iPod Nano 8 GB = 300 PTZ

Nintendo WII = 250 PTZ

Sony PSP = 200 PTZ

XBOX 360, Notebooklar, Netbooklar ve daha birçok ürün.En ucuz ürün 35 PTZ ‘den başlıyor ki zaten üye olduğunuzda daha 50 – 100 PTZ kazanabiliyorsunuz.

İlk üye olduğunuz girişte oyun var, ekranda yağan paralardan ne kadar toplarsanız o kadar PTZ kazanıyorsunuz.Sadece o oyundan 50 – 100 arası PTZ kazanabilirsiniz.

Ayrıca sisteme her gün, her giriş yaptığınızda 2 PTZ kazanıyorsunuz.

Bunlar dışında, her gün, sitedeki anketlere katıldığınızda bunlardan da değişen oranlarda PTZ kazanabiliyorsunuz.

Sizin tek yapmanız gereken, alttaki linke mail adresinizi yazarak davetiye talebinde bulunmak.

Öncelikli olarak, Lockerz hesabınıza, e-mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yaptığınızda karşınıza alttaki ekran çıkmaktadır:

(Not: Ekran görüntülerini daha büyük görüntüleyebilmek için resimlerin üzerine tıklayınız)

Karşınıza ilk gelen bu ekranda, sol altta bulunan mavi alandaki MyLocker bölümünde, sahip olduğunuz PTZ, Üye yaptığınız kişi sayısı ve üye durumunuz yer almaktadır.Sol taraftaki yeşil alanda işe, kazandığınız PTZ ‘lerle alışveriş yapabileceğiniz mağaza kategorileri yer almaktadır.

Yine sağ altta sahip olduğunuz PTZ miktarı büyük olarak yazmaktadır ve hemen onun yanındakiDAİLİES butonuna tıklayarak da, altta ekran görüntüsünü görebileceğiniz, günlük eklenen anketler ve soru-cevaplar sayfasına ulaşabilmektesiniz:

Sistemden nasıl PTZ kazanacağınızı tekrar özetleyecek olursak,

1 – Üstte de resmini gördüğünüz ankatlere katılarak, doğru cevapladığınız veya cevap verdiğiniz her anketten PTZ kazanmaktasınız.

2 – Her gün siteye kullanıcı girişi yaptığınızda 2 PTZ kazanıyorsunuz.

3 – Sisteme her üye yaptığınız ilk 20 kişiden, kişi başı 2 PTZ kazanmaktasınız.

4 – Sisteme kazandırdığınız üyelerin sayısı 20′yi geçtiğinde, artık her yapacağınız üyeden, kişi başına 4 PTZ kazanacaksınız.

5 – Sistemde sık sık çeşitli kampanyalar yapılmakta.

Örneğin :

– Dün : 100 USD değerindeki Amazon alışveriş çekini sadece 10 PTZ ‘ye sistem üyelerine sundular.Dilerseniz, hesabınızdan ödeyeceğiniz 10 PTZ karşılığı 100 USD ‘lik Amazon hediye çekini alabiliyordunuz.

– Bugün : 250 PTZ ödüllü piyango için başvurular vardı, hesabınızdan 10 PTZ ödeyerek piyangoya katılabiliyordunuz.

Bunlar gibi çeşitli fırsatlar sık sık sistemde yer almakta, sisteme kullanıcı girişi yaptığınızda karşınıza çıkan ilk ekranda haber olarak yer almaktadır.

Ayrıca, 20 üye sınırını geçtiğinizde, kişi başına kazanacağınız PTZ oranı 4 olduğu gibi, adresinize de altta daha önce eline gelmiş ve fotoğrafını çekerek paylaşmış bir kullanıcıya giden, Z-LISTER belgesi ve hedile Lockerz T-shirt ‘ini görebilirsiniz:

Bu arada, altta Lockerz ürün deposundan 2 fotoğraf paylaşmak istedim, her ayın 15 ‘inde gelen ürünlerin nerede ve nasıl muhafaza edildiğini görmeniz açısından 

Altta da, kazandığınız PTZ ‘lerle ürün alabileceğiniz mağazanın küçük ekran görüntüsü var.
İlk resim, mağaza girişinde ürün kategorisi seçtiğiniz ekran :

Alttaki fotoğraf Electonics kategorisindeki yaklaşık 300 üründen sadece birkaçını görebileceğiniz önizleme :

Lockerz, son 1 aydır, ürün gönderdiği ülkeler listesine Türkiye ‘yi de ekledi, bu sebeble de son günlerde Türkiye ‘de yavaş yavaş ilgi çekmeye ve kullanıcılarının yoğun başvurularına maruz kalan sistemden, bakalım ilk ürünleri kimler alacak.

Resimli Anlatım : emindogu.com.tr

Davetiye İçin :

Öncelikle bana ulaşabilirsiniz
www.invitelockerz.net

www.lockerzdavetiye.com

One thought on “Lockerz Çılgınlığı – Bedava iPhone – PS3 – Notebook vs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.