FIFA 14’ün ilk oynanış videosu yayınlandı.

fifa-14-messiEA Sports’un hazırladığı FIFA serisinin yeni versiyonu 14 için çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor.Firma hayranların merakını gidermek için oyunun oynanışına ait ilk videoyu yayınladı.

Geçtiğimiz ay yanıtımı yapılan oyun yeni  geliştirilen Ignite oyun ile daha grafiklere ve daha güçlü bir yapıya bürünmüş görünüyor.Bu sayede  oyun severler oyundan daha çok verim alabilecek gibi görünüyorlar.

Ignite grafik sayesinde oyundaki gerçekçiliğin 4 kart arttığı belirtiliyor.Ayrıca 3 boyutlu seyirci desteğininde geldiği belirtiliyor.Görsel anlamda bir hayli güçlenen oyun oldukça ilgi toplayacak gibi görünüyor.

Yalnız tek kötü haber ise bu yeni grafik sadece PS4 ve Xbox One Da yer alıyor.Eski nesil konsolu olanlar maalesef bu grafiklerden faydalanamayacaklar.

Aşağıda video’yu bulabilirsiniz.Video’dan da anlaşılacağı gibi yeni oyunda top kontrolleri ve fizik hareketleri daha da gerçekçi olmuş durumda.

24 Eylül tarihinde ilk olarak; PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için çıkacak olan FIFA 14, PS4 ve Xbox One’ın çıkmasıyla yeni nesil konsollara da uyarlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.