The Sims 4, 48 Saatliğine Ücretsiz

simsOyun dünyasının sevilen yaşam simülasyonu oyunlarından olan The Sims 4, 8 saatliğine ücretsiz oynanabilecek. Tek ihtiyacınız olan şey ise bir Origin hesabı. Detaylar haberimizde.

Serinin önceki oyunlarına nazaran yapay zekası oldukça güçlendirilmiş bir Sims oyunu olarak karşımıza çıkan çıkan The Sims 4, Origin tarafından yapılan duyuruya göre 8 saat ücretsiz olarak oynanabilecek.

Origin’in, Game Time adlı sistemi sayesinde oyunu dilediğiniz zaman indirebilip 8 saat ücretsiz oynayabileceksiniz. Lakin bu 48 saatin sonunda oyun kütüphanenizden silinmiş olacak.

İndirirken ki zaman süreci bu 8 saatin içerisinde yer almaz iken, oyunu satın alma konusunda tereddüt yaşıyorsanız bu fırsatı değerlendirmenizi öneririz.

Origin kullanıcılarının yakından hatırlayacağı üzere, Origin Game Time adlı sisteme zamanında Battlefield 4, Titanfall ve Kingdoms of Amalur: Reckoning oyunları misafir olmuştu. Kısacası The Sims 4’ü deneyebilmek için sadece bir Origin hesabına sahip olmanız yeterli. Haftasonunu oyun ile değerlendirmek isteyenler için güzel bir fırsat olabilir.

Kaynak: Shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.