BİP’e 6.5 milyon yeni kullanıcı katıldı.

Geçtiğimiz günlerde Whatsapp’ın kullanıcı verilerini paylaşacağını açıklamasının ardından birçok kullanıcı alternatif uygulamalara geçiş yapmaya başlamıştı. Ülkemizdeki kullanıcılar da alternatif uygulama olarak BİP’e geçiş yapmaya başlamıştı.

Turkcell tarafından geliştirilen BİP uygulamasına ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Turkcell tarafından durum ile ilgili olarak güncel bilgiler gelmeye devam ediyor.

Turkcell tarafından yapılan açıklamada ise şu bilgilere yer verildi: Ailemize 6.4 milyon kişi daha katıldı. BiP’i tercih eden herkese çok teşekkür ederiz. Herkesi milyonların buluşma noktası BiP’e bekliyoruz.” ifadelerine yer verdi. Turkcell tarafından yapılan bir diğer açıklama ise birçok üstün özelliği rakiplerinden daha önce kullanıcıların karşısına çıkararak iletişim uygulamaları arasında öne çıkmayı başaran BiP’te yer alan tüm veriler yüksek güvenlikli şifreleme ile beraber Türkiye’deki Turkcell veri merkezlerinde korunmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde Bipmeet özelliğini de devreye alan Turkcell ilerleyen dönemlerde daha fazla kullanıcıya ulaşmayı planlıyor gibi görünüyor.

Gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takibe almayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.