Yandex Browser mobil versiyonu yayınlandı.

yandex-browser-mobilArama motorundan sonra geliştirdiği tarayıcı ile de kullanıcılara kendini tanıtan Yandex yaptığı güncelleme ile artık mobil aygıtlarda da kullanılabilir durumda.

Rus arama motoru Yandex ülkemizde giderek popüler olmaya devam ediyor.Ülkemizde yaptığı yatırımlar ve geliştirdiği ürünler ile kullanıcıların daha çok beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Bu hizmetlerden biri de geçtiğimiz aylarda çıkan Chromium tabanlı masaüstü tarayıcısıydı.

Yandex Browser, PC platformundan sonra mobil platformlara da gelmiş durumda. Şimdilik Android ve iOS platformunda bulunan tarayıcı, bakalım ne kadar talep görecek?

Özellikler neler?
Yandex Browser’ın belki de en çok sevilecek özelliği Turbo teknolojisi olacak. Opera’dan ilgili teknoloji için destek alan Yandex, böylece mobil veri kullanımını daha da azaltıyor. Ayrıca bağlantı hızı da artıyor.
Tablo adındaki görsel sık kullanılanlar listesi sayesinde, sıkça kullanılan siteleri buraya listeleyen Yandex Browser, görsel ve pratik kullanım sunuyor.
Arama çubuğunda zamandan tasarruf etmeniz bizlere hazır yanıtları sunan Yandex Browser; haberler, görseller, video ve kurumların haritadaki konumlarını hazır yanıtlar olarak karşımıza çıkartıyor.

Uygulamanın Android sürümünu buradan, şimdilik sadece iPad tarafından desteklenen iOS sürümünü ise buradan indirebilrsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.